Ucuz indirimli Elektrik
İndirimli Elektrik
Haberler
Elektrik Hattımda Değişiklik Olacak Mı?
elektrik gecis kesinti

Geçişlerde Elektrik Kesintisi Olacak Mı?


Yeni bir firma seçtim ama herhangi birşey yapmama gerek var mı ? Bana gelen elektrik hatları değişecek mi ?

CEVAP

Yeni firmaya geçerseniz herhangi birşey yapmanıza gerek yoktur. Elektrik hatlarınızda bir herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Mevcut elektrik hizmetinizi aynen devam ettireceksiniz. Size sunulan avantajlı birim fiyat dışında değişiklik olmayacaktır.


Anlaşıldığı gibi tamamen serbest piyasa koşulları altında ve tamamen her öğesi ile özelleşmiş olan bu sektör şu anda tüketiciler ve Türkiye için karşımıza çok önemli fırsatlar çıkartıyor. Bu fırsatlar sadece Türkiye için Dünya için bile artı değerler taşımaktadırlar.


Kiyaslamanya.com ise bu anda devreye giriyor ve insanlar ucuz elektrik denince akıllarında artık elektriği daha ucuza alacakları kavramı var ama nasıl alacaklarını bilmiyorlar. Eğer sizlerde artık elektriğinizi başka firmaya taşımak istiyorsanız www.kiyaslamanya.com adresini ziyaret edin ve onlarca elektrik firmasının onlarca tarifesi arasında boğulmadan basit bir şekilde elektriğinizi taşıyın. Tek yapmanız gereken www.kiyaslamanya.com adresinden elektrik segmesinden arama kriterlerini doldurmak ve sonradan sizin için en uygun olan elektrik tarifesini seçip başvur düğmesine basmak olacaktır. Ondan sonra bilgilerini doldurup kiyaslamanya.com ' un bu konuda uzman deneyimli satış temsilcileri tarafından aranmanızı bekleyin.elektrik-gecis-kesinti-degisim

Sizlerde daha ilk andan itibaren kazanamak istiyorsanız hemen www.kiyaslamanya.com 'a gelin ve kazanmaya başlayın.