Ucuz indirimli Elektrik
İndirimli Elektrik
Haberler
Ucuz Elektrik Satın Alıcam Ama Elektrik Kesilirse Kimi Aramam Gerekir?
elektrik kesintisi

Elektrik Kesintisi İlgili Firma Hangi Firma Muhatap ?


Elektrikler Kesildiği Zaman Kimi Aramam Gerekir? Elektriğim kesilirse kimi arayacağım ? Küçük firmaların yeterli miktarda teknik elemanı var mıdır ?

CEVAP

Serbest tüketicilerin elektrik tesisatlarında oluşan arızaların giderilmesi ve bakımlarının yapılması, tüketicinin bulunduğu bölgedeki elektrik Dağıtım Şirketinin yetki ve sorumluğundadır. Elektriği satın aldığınız firmaların değil, direk dağıtıcı firmanın sorumluluğundadır.


Anlaşıldığı gibi tamamen serbest piyasa koşulları altında ve tamamen her öğesi ile özelleşmiş olan bu sektör şu anda tüketiciler ve Türkiye için karşımıza çok önemli fırsatlar çıkartıyor. Bu fırsatlar sadece Türkiye için Dünya için bile artı değerler taşımaktadırlar.


Kiyaslamanya.com ise bu anda devreye giriyor ve insanlar ucuz elektrik denince akıllarında artık elektriği daha ucuza alacakları kavramı var ama nasıl alacaklarını bilmiyorlar. Eğer sizlerde artık elektriğinizi başka firmaya taşımak istiyorsanız www.kiyaslamanya.com adresini ziyaret edin ve onlarca elektrik firmasının onlarca tarifesi arasında boğulmadan basit bir şekilde elektriğinizi taşıyın. Tek yapmanız gereken www.kiyaslamanya.com adresinden elektrik segmesinden arama kriterlerini doldurmak ve sonradan sizin için en uygun olan elektrik tarifesini seçip başvur düğmesine basmak olacaktır. Ondan sonra bilgilerini doldurup kiyaslamanya.com ' un bu konuda uzman deneyimli satış temsilcileri tarafından aranmanızı bekleyin.ucuz-elektrik-kesintisi-indirimli

Sizlerde daha ilk andan itibaren kazanamak istiyorsanız hemen www.kiyaslamanya.com 'a gelin ve kazanmaya başlayın.