Ucuz indirimli Elektrik
İndirimli Elektrik
Haberler
Elektrik Arızası
fatura ödeme

Elektrik Arızası


Elektrik arızaları ile ilgili tedarikçi firmaların internet sitelerinden veya çağrı merkezlerinden öğrenebilirsiniz.

2015 yılında geçerli olan kanunla göre aylık 125 TL ve üzeri elektrik tüketen tüketicile , serbest tüketici oldukları için cep telefonu operatörlerini nasıl taşırlarsa aynı şekilde elektrik firmalarınıda değiştirebileceklerinin ve indirimli elektrik kullacaklarının farkında değiller. Kiyaslamanya.com Türkiye’nin en büyük ve en prestijli elektrik firmalarının ucuz ve indirimli elektrik tarifelerini sizler için kıyaslayabileceğiniz bir altyapıya sahip ve sizin tek tek onlarca firmadan tarife teklifleri almadan aynı anda bütün teklifleri görebileceğiniz bir sistem size sunuyor.

İndirimli elektrik kullanarak aynı kw/h elektrik tüketimi yaparken, daha az elektrik faturası ödeyebilir ve tasarruf etmiş olursunuz. Firma değiştirmek serbestleşen(özelleşen) elektrik piyasasında EPDK ’nın serbest tüketici limitlerini düşürmesiyle birlikte ortaya çıktı. Aylık 125 TL ve üzeri elektrik faturası olan herkes serbest tüketici olarak güvenle elektrik tedarikçi firmasını başka firma ile değiştirebilir.

Aslında 2001 yılından beri serbest tüketici olarak indirimli & ucuz elektrik kullanmak mümkündü, ancak tedarikçi firma taşımak ya da değiştirmek için gerekli elektrik tüketimine birçok kişi sahip. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından belirlenen Serbest Tüketici elektrik tüketim limitleri zaman içinde düştü, 2016 yılında 125 TL’ye kadar düştü indi ve 125 TL ve üzeri elektrik harcaması yapan tüm tüketiciler bireysel emeklilik firması veya cep telefonu operatörünü taşımak gibi istediği firmaya geçebilirler. Eğer Serbest Tüketici iseniz elektrik satan özel firmalar tarafından sunulan indirimli elektrik tarifelerini kullanabilirsiniz.

İndirimli elektrik, şu an elektrik aldığınız firmanın/şirketin size uyguladığı elektrik tarifesinin elektrik birim fiyatı üzerinden bir indirim yapılarak elektrik kullanmanızı sağlama olayıdır.Bu indirim Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan (EPDK) lisans almış olan elektrik tedarik firmaları/şirketleri tarafından yapılır. Lisans alan firmaları Kiyaslamanya.com adresinden öğrenebilirsiniz.Serbest tüketici niteliğine sahip olduğu halde , indirimli elektrik kullanmak istemeyen tüketiciler son kaynak tedarikçisi sıfatıyla bağlı oldukları görevli tedarik şirketinden EPDK tarafından belirlenen tarife birim bedelleri üzerinden enerji almaya devam ederler.

Ev, Ofis,fırın,bakkal dükkanı,bilgisayar tamir servisi,lokanta,ana okulu gibi işyeri kullanma amacınız ne olursa olsun aylık ortalama 125 TL ve üzeri olan tüm elektrik tüketicileri Serbest Tüketici olarak kabul edilir ve bunun ışınğında serbest tüketici olarak elektrik tedarikçisini değiştirerek ucuz elektrik kullanmaya hemen anında başlayabilir. Sizin de serbest tüketici limitleri üzerinde elektrik tüketiminiz var ise , yani aylık 133 TL ve üzerinde elektrik faturası ödemekteyseniz buraya tıklayarak kiyaslamaya.com adresine girerek size en uygun elektrik tarifesini bulabilirsinizve anında başvurabilir ve indirimli & Ucuz Elektrik kavramının tadını çıkartabilirsiniz.

Özelleşen elektrik piyasasında ilk defa internetten farklı firmaların tarifelerini www.kiyaslamanya.com'da hemen karşılaştırıp ve kendi seçtiğiniz firmaya geçişinizi yapabilirsiniz.Anlaşıldığı gibi tamamen serbest piyasa koşulları altında ve tamamen her öğesi ile özelleşmiş olan bu sektör şu anda tüketiciler ve Türkiye için karşımıza çok önemli fırsatlar çıkartıyor. Bu fırsatlar sadece Türkiye için Dünya için bile artı değerler taşımaktadırlar.


Kiyaslamanya.com ise bu anda devreye giriyor ve insanlar ucuz elektrik denince akıllarında artık elektriği daha ucuza alacakları kavramı var ama nasıl alacaklarını bilmiyorlar. Eğer sizlerde artık elektriğinizi başka firmaya taşımak istiyorsanız www.kiyaslamanya.com adresini ziyaret edin ve onlarca elektrik firmasının onlarca tarifesi arasında boğulmadan basit bir şekilde elektriğinizi taşıyın. Tek yapmanız gereken www.kiyaslamanya.com adresinden elektrik segmesinden arama kriterlerini doldurmak ve sonradan sizin için en uygun olan elektrik tarifesini seçip başvur düğmesine basmak olacaktır. Ondan sonra bilgilerini doldurup kiyaslamanya.com ' un bu konuda uzman deneyimli satış temsilcileri tarafından aranmanızı bekleyin.indirimli-elektrik

Sizlerde daha ilk andan itibaren kazanamak istiyorsanız hemen www.kiyaslamanya.com 'a gelin ve kazanmaya başlayın.