Ucuz indirimli Elektrik
İndirimli Elektrik
Haberler
Elektrik Kampanyaları

Elektrik Kampanları

 

Serbest tüketici olarak sektörde kendisine ucuz elektrik bulmak isteyen tüketicilerin karşılarına birçok farklı tarife çıkıyor.

Firmalar tarifelerini kendilerine istedikleri gibi yapıyorlar. Ucuz ve İndirimli Elektrik isteyen tüketiceler birçok farklı kampanya imkanı ile eski tek firma dönemine göre çok avantajlı bir duruma geliyorlar. Kampanlardan bazıları

  • Akşam 10'dan Sabah 6'ya Kadar % 30 İndirimli Kampanya : Abonenin 22:00 – 06:00 saatleri arasındaki tüketimi toplam elektrik tüketiminin %50’sini geçmesi durumunda veya dağıtım bölgesi tarafından kampanya saatleri arasında sayaç okuması gerçekleşmeyen abonelerimizin toplam elektrik tüketiminden %8 indirim uygulanacaktır. Kampanya ev ve ticarethaneler için geçerlidir. Elektrik faturası tüketim miktarına karşılık gelen değer üzerinden KDV ve diğer yasal yükümlülüklerin eklenmesi sureti ile tanzim edilmektedir. Uygulanacak olan indirim TEDAŞ tarifesi üzerinden hesaplanmaktadır. 24 aylık taahhüt süresinden önce kampanyadan ayrıldığınız zaman yapılan indirimler faturalandırılır.
  • İlk 4 Ay %50 , Geri Kalan 20 Ay % 5 İndirim Kampanyasi :Kampanya İşyeri veya Konutların AYLIK ELEKTRİK FATURALARINA yöneliktir. Kampanya süresi 24 aydır. Kampanyada aboneye tüketilen elektrik enerjisi üzerinden ilk 4 ay boyunca %50, kalan 20 ay boyunca %5 indirim uygulanır. Elektrik faturası tüketim miktarına karşılık gelen değer üzerinden KDV ve diğer yasal yükümlülüklerin eklenmesi sureti ile tanzim edilmektedir. Uygulanacak tarife, TEDAŞ tarifesidir. ( EPDK nın belirlemiş olduğu standart elektrik tüketim birim fiyatı üzerin den) Kampanya süresinden önce ayrılmak isteyen abonelere, yapılan ödeme ile yapılan tüketim arasındaki fark hizmetin sağlanmaya başladığı tarihten itibaren başlatılmak sureti ile faturalama tarihinde geçerli olan TEDAŞ tarifesi üzerinden fatura edilecektir.
  • 2 Yıl Boyunca %10 İndirim : Kampanya İşyeri veya Konutların AYLIK ELEKTRİK FATURALARINA yöneliktir. Kampanya süresi 24 aydır. Kampanyada aboneye tüketilen elektrik enerjisi üzerinden 24 ay boyunca her ay %10 indirim uygulanır. Elektrik faturası tüketim miktarına karşılık gelen değer üzerinden KDV ve diğer yasal yükümlülüklerin eklenmesi sureti ile tanzim edilmektedir. Uygulanacak tarife, TEDAŞ tarifesidir. ( EPDK nın belirlemiş olduğu standart elektrik tüketim birim fiyatı üzerin den) Kampanya süresinden önce ayrılmak isteyen abonelere, yapılan ödeme ile yapılan tüketim arasındaki fark hizmetin sağlanmaya başladığı tarihten itibaren başlatılmak sureti ile faturalama tarihinde geçerli olan TEDAŞ tarifesi üzerinden fatura edilecektir.
  • 12 Ay %8 :Kampanya İşyeri veya Konutların AYLIK ELEKTRİK FATURALARINA yöneliktir. Kampanya süresi 12 aydır. Kampanyada aboneye tüketilen elektrik enerjisi üzerinden 12 ay boyunca her ay %8 indirim indirim uygulanır. Elektrik faturası tüketim miktarına karşılık gelen değer üzerinden KDV ve diğer yasal yükümlülüklerin eklenmesi sureti ile tanzim edilmektedir. Uygulanacak tarife, TEDAŞ tarifesidir. ( EPDK nın belirlemiş olduğu standart elektrik tüketim birim fiyatı üzerin den) Kampanya süresinden önce ayrılmak isteyen abonelere, yapılan ödeme ile yapılan tüketim arasındaki fark hizmetin sağlanmaya başladığı tarihten itibaren başlatılmak sureti ile faturalama tarihinde geçerli olan TEDAŞ tarifesi üzerinden fatura edilecektir.
  • İlk 3 Ay %100 İndirim :Serbest tüketici olmanız, yani aylık ortalama elektrik fatura tutarınızın 130 TL ve üzerinde olması gerekmektedir. İlk 3 aydan sonra fiyatlandırma Tedaş tarifesi üzerinden yapılacaktır.Kampanya yıllık tüketimi  50.000 kwh/yıl (18.000 TL/yıl – aylık 1500 TL) ve altında olan mesken ve ticarethaneler için geçerlidir. Daha yüksek tüketim miktarları için bize ulaşarak avantajlı tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.
  • 24 Ay Alana , Cep Telefonu , Klima, Tablet Bedava
  • Yılda En az 1 Fatura %100 İndirim.
  • 24 Ay Sabit Fiyat Garantisi.
  • 24 Ay Üyeliğe TV Platformu Hediye.
  • %15 İndirim Artı Tv Platformu Hediye

Kiyaslamanya.com ise bu anda devreye giriyor ve insanlar ucuz elektrik denince akıllarında artık elektriği daha ucuza alacakları kavramı var ama nasıl alacaklarını bilmiyorlar. Eğer sizlerde artık elektriğinizi başka firmaya taşımak istiyorsanız www.kiyaslamanya.com adresini ziyaret edin ve onlarca elektrik firmasının onlarca tarifesi arasında boğulmadan basit bir şekilde elektriğinizi taşıyın. Tek yapmanız gereken www.kiyaslamanya.com adresinden elektrik segmesinden arama kriterlerini doldurmak ve sonradan sizin için en uygun olan elektrik tarifesini seçip başvur düğmesine basmak olacaktır. Ondan sonra bilgilerini doldurup kiyaslamanya.com ' un bu konuda uzman deneyimli satış temsilcileri tarafından aranmanızı bekleyin.elektrik kampanya

Sizlerde daha ilk andan itibaren kazanamak istiyorsanız hemen www.kiyaslamanya.com 'a gelin ve kazanmaya başlayın.